Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçiminde Köyümüz Muhtar Adayları
31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçiminde köyümüz için biri kadın üç muhtar adayı yarışacak.

 

27 Mart 2019 Çarşamba, 11:30

 

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçiminde köyümüz muhtarlığı için biri kadın olmak üzere üç aday yarışacak. Köyümüz tarihinde ilk kez bir kadın muhtar adayımız oluyor.

 

ADALETLİ HİZMET İÇİN ADAY

Köyümüz Muhtar adayı Müzeyyen Gön “Adaletli Hizmet” sloganıyla aday olan Müzeyyen Gön köyümüz tarihinde aday olan ilk kadın muhtar adayı ve seçilirse de ilk kadın muhtarı olacak. Muhtar adayı Müzeyyen Gön’ün hakkında sosyal medya hesabında paylaştığı görselin dışında başka bir bilgiye ulaşamadık.

 

 

HASAN ALİ GÜNDOĞDU

Derneğimiz ALDER üyesi Hasan Ali Gündoğdu ise yaptığı açıklamada;

Köyümüzü kalkındırmak, refaha ulaştırmak ve geliştirmek için adayıyım. Köyümüz için yenilikler yapacağım, sorunlarınıza kısa zamanda çözümler üreteceğim herkese adil olarak hizmet edeceğim
ve okulumuzun bir bölümünü halkımıza açık bir toplantı yeri; diğer bölümü ise yaşlılarımız için haftanın bir günü doktor getirip herkesin daha kolay muayene olmasını sağlayacağım. Köyümüzün yaşlılarının kazma kürekle getirmiş olduğu suyun yılardır çeşmelerden akmıyor. Mevcut 3 çeşmenin suyunu getireceğim. Köyümüzde minik yavrularımız okula gitmek için saatlerce soğukta yollarda bekliyor; her mahallemize bekleme durağı yapılacaktır. Hizmet için daha sayamadıklarım var. Vermiş olduğum söz konusunda kendime güveniyorum. Köyümüzde yaptığım projeleri ve köyümüzü ilgilendiren duyuruları sosyal medyadaki sitemizde paylaşıp telefonlarınıza sms ile bilgilendirme yapacağım. Sorunlarınızın çözümü için sizlerin sesi olacağıma söz veriyorum. Siz değerli halkımdan desteklerinizi bekliyorum. Köyümüzün derneği ile el ele verip hep sizlerin yanında olacağım.

 

 

MUHTARLIK BİZİM İÇİN AMAÇ DEĞİL HİZMET YOLUNDA ARAÇ

Derneğimiz üyesi; mevcut Muhtar Kasım Küçük yeniden aday oldu. Kasım Küçük “Muhtarlık bizim için amaç değil; hizmet yolunda bir araç” sloganıyla yaptığı açıklamada:

Köyümüzü yeniden en iyi şekilde temsil etmek üzere, sizlere hizmete yeniden adayım. Halen köyümüzü temsil görevini devam ettirmekteyim.  Bu güne dek köyümüzün meselelerini en üst düzeyde gerekli makamlara taşıyarak dillendirdim ve takipçisi oldum. Her alanda ve her yerde köyümüzün sesi olmaya gayret gösterdim. Alasökü köyü sakinlerimiz sayesinde onurla, gururla yürütmekte olduğum görevim esnasında hiç bir kimseye ayrım yapmadan; herkesin muhtarı olmak için; adaletli, ilkeli ve dürüst şekilde görevimi yapmaya çalıştım. Siz değerli Alasökü Köyü sakinlerinden 2019 yılı seçimlerinde de büyük destek bekliyorum. “Ek işimiz değil, tek işimiz Muhtarlık.”

 

 

ALDER olarak, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçiminde; köyümüz muhtar adaylarına başarılar dileriz. Kazanan köyümüz olsun.

BİLGİLER
tarafından 27 Mart 2019 - 11:30 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 262 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1