Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Alanzinho Sinopspor’da
Ünlü Futbolcu Alanzinho, Sinopspor ile anlaşma sağladı.

 

22.08.2017 Salı, 18:00

 

Ünlü Futbolcu Alanzinho, Sinopspor ile anlaşma sağladı.

 

Süper Ligde Trabzonspor’da, forma giyen futbolcu bu yıl amatör lig(BAL)’da 3. lige çıkmak için şampiyonluk mücadelesi verecek olan mor-beyaz renkli Sinopspor’da top koşturacak.

 

İbrahim Teteh Bangura’dan sonra amatör lig’in en büyük ve flaş transferlerinden ikincisini gerçekleştiren Sinopspor’da hedef 3. lige çıkmak. Sinopspor Başkanı Ayhan Özhan bu sene çok güçlü bir takım kurmaya çalıştıklarını ve hedeflerinin şampiyon olarak 3.lige çıkmak ve Sinopspor için büyük bir mücadele vereceklerini belirtti.

 

Alanzinho transfer ile ilgili yaptığı açıklamalarda ise;” Öncelikle tekrar Türkiye’ye döndüğüm için çok mutluyum. Sinop’a geldiğim için de çok mutluyum. Bu teklifi aldıktan sonra gerçekten çok sevindim. Beni burada görmek isteyen insanlara çok teşekkür ederim. Beni burada görmek istediler ve ellerinden geleni yaptılar. Benim Türkiye sevgimi herkes biliyor. Buraya tekrar döndüm ve çok mutluyum. Bugün Sinopspor’a geldiğim için de çok mutluyum. Bir an önce takım arkadaşlarımla tanışmak istiyorum. Hayatımda her zaman mücadeleci bir insan oldum. Bu takımda benim için yeni bir mücadele olacak. Elimizden geleni yapıp büyük hedeflere ulaşacağız.” Dedi.

 

Haber Videosu

 

Kaynak: haber57.com.tr

BİLGİLER
tarafından 22 Ağustos 2017 - 18:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 96 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1