Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
ALDER yeni yönetim kurulu toplandı.
ALDER yeni yönetim kurulu ve denetim kurulu 04 Haziran 2016 Cumartesi günü toplandı ve görev dağılımı yaptı.

 

05 Haziran 2016 Pazar, 22:00

 

22 Mayıs 2016 Pazar günü gerçekleştirilen 4. Olağan Genel Kurul da yapılan seçimde belirlenen ALDER yeni yönetim kurulu ve denetim kurulu 04 Haziran 2016 Cumartesi günü toplandı ve görev dağılımı yaptı.

 

Dernek merkezinde bir araya gelen yeni yönetim ve denetim kurulu asıl ve yedek üyeleri ilk toplantısını yaptı. Toplantıda yönetim kurulu asıl üyeleri görev dağılımı yaptı. Mehmet Sami Çorak ‘ın Başkanlığında yeni yönetim kurulunda; Bayram Çorak Başkan Yardımcısı, Zafer Öztürk Genel Sekreter, Ali Aydoğdu Sayman ile Murat Emeksiz, Necdet Tutkan ve Rahime Somun Yönetim Kurulu Üyesi olarak belirlendi.

 

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri; Bekir Turhan, İsmet Çorak, Şükrü Gündoğdu, Şaban Eylen, Hayrettin Tütün, İsmail Göl ve Muzaffer Çavdar dan oluşuyor.

 

Gene aynı toplantıda Rafet Çavdar Denetim Kurulu Başkanı olurken; Fahri Bal ve Nihat Tutkan Denetim Kurulu Üyeleri olarak belirlendi.

 

Denetim Kurulu Yedek Üyeleri ise; Nazım Öztürk, Tuncay Çorak ve Osman Aydoğdu dan oluşuyor.

 

Toplantıda yeniden aynı göreve seçilen Başkan Mehmet Sami Çorak yaptığı konuşmada ALDER yönetimine seçilen tüm asıl ve yedek kurul üyelerini tebrik ederek yeni dönemde başarılar diledi. Başkan ayrıca yönetim kurulunda asıl ve yedek ayrımının olmadığını tüm kurul üyelerinin aynı şekilde görev ve sorumlulukları olduğunu vurguladı.

 

Yeni yönetim kurulu toplantısı yönetsel konular ve dernek gündemi tartışılarak sona erdi.

 

 

BİLGİLER
tarafından 05 Haziran 2016 - 22:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 117 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1