Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Ayhan, Sinop’a Projelerini Anlattı
CHP Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan, Sinop Kültür Merkezinde yapılan toplantıda Sinop için hazırladıkları projelerini anlattı.

 

16 Şubat 2019 Cumartesi, 18:00

 

CHP Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan, Sinop Kültür Merkezinde yapılan toplantıda Sinop için hazırladıkları projelerini anlattı.

 

“Benim Sinop için hayallerim uykularımı kaçırıyor!” diyen Barış Ayhan, salona gelen misafirleri selamlayarak hem kendi ailesiyle hem de parti ailesiyle birlikte protokolde yerini aldı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayarak, ardından Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av. İnan Savaş Yüksel açılış konuşması yaptı. Toplantıya katılanlara teşekkür ederek başladığı konuşmasına Yüksel şöyle devam etti; “Bu süreçte Türkiye’de olduğu gibi Sinop’ta da İYİ Parti ile iş birliği yaptık.  Bugün burada birlikteyiz. Belediye Başkan Adayımız Barış Ayhan sizlere projelerimizi tanıtacak. Öncesinde nasıl belediyecilik yapacağımızdan bahsetmek istiyorum. Öncelikle hoşgörülü, halkça paylaşan kent istiyoruz. Halkına hesap veren ve şeffaf yönetilen, yoksulluğu yenen ve üreten belediye istiyoruz. Bu belediyenin sorularını en aza indirmeye çalışacağız. Sinop için bunu başarmak zorundayız. Çalışarak kazanacağız. Bizim yolumuz uygar ve çağdaş Türkiye yoludur.  Birlikte başaracağız.”

 

Yüksel’ in ardından sahneye CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz çıkarak; “Sevgi, saygı, hoşgörü ve çalışkanlığın çözemeyeceği hiçbir şey yoktur.  Bu çerçevede bu zamana kadar başaramadığımız hiçbir şey olmadı. Sayın Barış Ayhan’ı yürüdüğü yolda 31 Mart seçiminde ‘Belediye Başkanı’ olarak görüyorum ve şimdiden kutluyorum.” diye konuştu.

 

Sahneye CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Chp İzmir milletvekili Sevda Erdan Kılıç, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, CHP Grup Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili, eskiden Sinop Milletvekilliği yapmış olan Engin Altay çıkarak Başkan Adayı Barış Ayhan’a tebriklerini sundular.

 

CHP Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan’ın özgeçmişi izletilerek ardından Barış Ayhan Sinop için hazırladıkları projeleri anlatan sunumu yaptı.

 

“Tek başıma belediye başkanlığı yapmayı düşünmüyorum bu bir ekip işidir, tüm Sinop halkı da bu ekibin içindedir. Gelin 1 Nisan’dan sonra Sinop’u hep beraber yönetelim!”

 

Son olarak Barış Ayhan’ ın “A Takımı” diye bahsettiği Belediye Meclis Üyesi Adayları ve İl Genel Meclis Üyesi Adayları ve İl Kadın Kolları Başkanını sahneye davet edilerek tanıtımı yapıldı.

 

“Mart’ın sonu bahar, Mart’ın sonu Barış” sloganıyla programa son verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haber57.com.tr

Video: Vitrinhaber Gazetesi

BİLGİLER
tarafından 16 Şubat 2019 - 18:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 75 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1