Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Barış Karadeniz aday adaylığını açıkladı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez ilçe Başkanı ve Derneğimiz üyesi Barış Karadeniz, görevinden istifa ederek 2015 milletvekilliği seçimleri için aday adayı olduğunu açıkladı.

 

24 Aralık 2014 Çarşamba 22:15

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez ilçe Başkanı ve Dernek üyemiz Barış Karadeniz, görevinden istifa ederek 2015 milletvekilliği seçimleri için aday adayı olduğunu açıkladı.

İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen basın toplantısında, kendisine bu zamana kadar destek olan herkese teşekkür eden Barış Karadeniz; siyasette vefanın önemine değindi. Karadeniz; “Siyasette her zaman vefanın olması gerektiğine inanan bir insanım. Görev yaptığım süre içerisinde Sinop haklından hep bu vefayı gördüm ve yanımda olduklarına inandım. Bu inancın verdiği güç ile şu anda huzurlarınızdayım. Siyasetin bana kattığı en önemli değer, insanları tanımak, sevmek ve onlara güvenmek oldu. Bu güven duygusu, halkıma ve kentime daha iyi hizmet verebilmek amacıyla beni şu an bulunduğumuz noktaya taşıdı.

Bu bir yeni başlangıç; örgütüm ve halkım bana inandığı, güvendiği ve destek olduğu sürece Sinop’a ve ülkeme hizmet etmek gayesiyle Ankara’da güzel Sinop’umuzun sesi olacağıma inanarak milletvekili aday adayı olduğumu sizin vesileniz ile tüm Sinop halkına ve kamuoyuna duyuruyorum. Çağdaş, laik, katılımcı, örgütçü, çevreci ve toplumun her bir ferdini kucaklayan; Sinop’u eğitim kültür ve turizm kenti olma yolunda bir marka kent yapmak için mücadele edecek olan bir milletvekilli aday adayı olarak hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyor ve partimizin diğer milletvekili aday adaylarına başarılar diliyorum” dedi.

 Kaynak: vitrinhaber.com

BİLGİLER
tarafından 24 Aralık 2014 - 22:19 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 151 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1