Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Başbakan Yıldırım Sinoplularla çay içti, simit yedi
Bartın mitinginin iptal edilmesi üzerine Sinop’a erken gelen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım ile eşi Semiha Yıldırım, Sinop’ta vatandaşlar ile çay içti, simit yedi.

03 Mart 2017 Cuma, 19:30

 

Partisinin Sinop mitingine katılmak üzere kente gelen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım ile eşi Semiha Yıldırım, Sinop’ta vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet etti.

Saat 14:00’da yapılması planlanan Bartın mitingine hava muhalefeti sebebiyle katılamayan Başbakan Binali Yıldırım, Sinop’a belirlenen saatten önce geldi. Uçağı yoğun sis nedeniyle inemediği için Bartın Mitingine katılamayan Yıldırım’ı taşıyan uçak rotasını Sinop’a çevirdi. Öğle saatlerinde Sinop Havalimanına gelen Başbakan Yıldırım, mitin saatine kadar kent merkezi Tersane mevkisinde vatandaşlarla sohbet etti. Çay bahçesinde Sinoplularla bir araya gelen Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım vatandaşlarla birlikte çay içip onlarla simit yedi. Yıldırım Sinop simidinin lezzetine de hayran kaldı.

Ardından Yıldırım, hava muhalefeti nedeniyle iptal olan Bartın mitinginde bekleyen kalabalığa Sinop’tan canlı olarak hitap etti.

 

Kaynak: Vitrinhaber Gazetesi

BİLGİLER
tarafından 03 Mart 2017 - 19:30 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 133 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1