Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Belediye Başkanları Altay’ın Makamında
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun düzenlediği Belediye Başkanlarının davetli olduğu toplantıya katılmak üzere Ankara’da bulunan Sinop’un Belediye Başkanları Engin Altay ve çalışanlarını makamında ziyaret etti.

 

19 Haziran 2015 Cuma 09:00

 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun düzenlediği Belediye Başkanlarının davetli olduğu toplantıya katılmak üzere Ankara’da bulunan Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Erfelek Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek, Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı ve Dikmen Belediye Başkanı Saim İstanbullu beraberinde Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ile birlikte grup başkanvekili Engin Altay’ı ve çalışanlarını makamında ziyaret ettiler.

 

Mazbata töreni için İstanbul’da bulunan Altay’ın adına ziyarette Belediye Başkanlarını Grup Başkanvekili Altay’ın danışmanı olan Şafak Akça makamda ağırladı. Ziyarette Altay’ın sekreteri ve çalışma arkadaşları ile hatıra fotoğrafı çektiren belediye başkanları hem yeni dönemde Sinop’u temsil edecek olan Barış Karadeniz’e hem de yıllarca Sinop için gece gündüz çalışan ve emeği olan Grup Başkanvekili Altay’a ve çalışma arkadaşlarına yeni dönemde başarılar dilediler.

Kaynak: haber57.com.tr

BİLGİLER
tarafından 19 Haziran 2015 - 09:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 53 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1