Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
CHP 2. Bölge Milletvekili Adayları Derneğimizi Ziyaret Etti
CHP 2. Bölge Milletvekili Adayları, CHP Esenler İlçe Başkanı Cafer Tuna ve berberindeki partililer ile birlikte derneğimiz ALDER’i ziyaret ettiler.

 

29 Nisan 2015 Çarşamba 00:45

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 2. Bölge Milletvekili Adayları, CHP Esenler İlçe Başkanı Cafer Tuna ve berberindeki partililer ile birlikte derneğimiz ALDER’i ziyaret ettiler.

 

28 Nisan 2015 Salı akşamı saat 20:30 da Esenler ilçesinde bulunan dernek merkezinde gerçekleşen ziyarete aralarında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 2. Bölge milletvekili adayları Gül Yüksel, Özgür Koçak ve 2. Bölge Milletvekili aday adayları Hüseyin Karakaya ve Mustafa Tüysüz; CHP Esenler İlçe Başkanı Cafer Tuna, CHP Esenler İlçesi Gençlik Kolları Başkanı Ozan Işık, CHP  ve partililer hazır bulundu.

 

Ziyarette derneğimiz temsilen Başkan Mehmet Sami Çorak, Başkan Yardımcısı Bayram Çorak, Genel Sekreter Zafer Öztürk, Sayman Ali Aydoğdu ve Yönetim Kurulu Üyesi Necati Yazıcı, Denetim Kurulu Üyemiz Rafet Çavdar hazır bulundu. Ayrıca Dernek Eski Başkanı Muzaffer Tutkan, Eski Denetim Kurulu Başkanı Sefahattin Öztürk ve Dernek Üyeleri hazır bulundu.

 

Ziyaret, CHP’ li Mustafa Tüysüz’ ün söz alarak milletvekili adayı arkadaşları tanıtmasının ardından Başkan Mehmet Sami Çorak söz alarak; gelen heyete hoş geldiniz diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ileterek milletvekili adayı arkadaşlara seçimlerde başarılar diledi. Daha sonra sırası ile milletvekili adayı Gül Yüksel hem kendini tanıttı hemde Cumhuriyet Halk Partisi’ nin seçim beyannamesini ve projelerini aktararak seçimlerde kendilerine destek vermemizi istedi. Gül Yüksel den sonra söz alan diğer milletvekili adayı Özgür Koçak’ ta kendini tanıtarak başladığı konuşmasında çok genç ve dinamik bir aday kadrosuna sahip olduklarını, hiç birisinin siyasetten geçinmediklerini, amaçlarının yoksulluğun olmadığı, yolsuzluğun olmadığı, haksızlıkların olmadığı geleceğin Türkiye’sini hep birlikte kurmak için desteğimiz ve katkılarımızı beklediklerini iletti. CHP Esenler İlçe Başkanı Cafer Tuna da söz alarak haziran ayında gerçekleşen seçimin Türkiye için çok önemli olduğunu bu yüzden sandığa sahip çıkılması gerekliliği üzerinde durdu. Daha sonra söz alan dernek eski Başkanımız Muzaffer Tutkan da seçim çalışması sırasında eksik olarak gördüğü konularda eleştiri ve önerilerini iletti.

 

Son derece sıcak bir ortamda geçen ziyaret karşılıklı sohbetin ardından sona erdi. Partililer ayrılırken üyelerimizi CHP Esenler İlçe Örgütüne davet ederek ayrıldılar.

 

 

CHP 2. Bölge

CHP 1

CHP 2

CHP 2. Bölge 1

CHP 2. Bölge 5

CHP 2. Bölge 4

CHP 2. Bölge 2

CHP 2. Bölge 3

CHP 3

CHP 4

BİLGİLER
tarafından 29 Nisan 2015 - 02:10 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 96 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1