Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
CHP ‘den Dondurma Kararı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi İl Kongrelerini 2 Kasım tarihine kadar dondurdu.

 

29 Ağustos 2015 Cumartesi 21:00

 

CHP Sinop İl Başkanlığına adaylığını açıklayan Sinop’lu iş adamı Eksen Yapı Şirketinin sahibi Barış Ayhan sosyal paylaşım sitesinden kongre tarihlerinin 2 Kasım’a kadar dondurulduğunu belirtti. Ayhan paylaştığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

 

“Sinop İl Örgütünün Değerli Üyeleri;

Partimiz genel merkezince açıklanan kongre sürecine bağlı olarak ; il başkanlığı adaylığımı açıkladığım ilk günden bu güne kadar şahsıma göstermiş olduğunuz destekten dolayı hepinize sonsuz teşekkür ederim.

25 08 2015 tarihinde genel merkezimizce yayınlanan 2015/1571 sayılı genelge ile kongre süreci 2 kasım 2015 tarihine kadar dondurulmuştur.

Halkımızı akp zulmünden kurtarmak için önümüzdeki son şansımız olan 1 kasım seçimlerine odaklanmalı ve Türkiye’yi halkın iktidarı ile tanıştırmalıyız.

2 kasım sabahı herkesin işinin,aşının olduğu, çocuklarının geleceğinden endişe duymadığı, hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği, barış ve refah içinde yaşayan bir Türkiye’yi kurmak için önümüzdeki son fırsatı iyi değerlendirmeliyiz.

Gün birlik ve beraberlik günüdür.
2 kasım sabahı kaldığımız yerden devam edecek olan kongre sürecinde bu güne kadar yaptığımız gibi ilkeli ve seviyeli parti içi mücadelemize devam edeceğimizi bildirir, hepinize saygılar sunarım.”

Barış Ayhan Siyaset arenasında adından bahsettiren ve Parti içerisinde de yaptığı çalışmalarından adından sıkça söz ettiren birisiydi. Ayhan’ın önümüzdeki süreçte İl Başkanı olmasına kesin gözüyle bakıldığı siyasi kulislerde konuşulanlar arasında.

 

Kaynak: ajanssinop.com

BİLGİLER
tarafından 29 Ağustos 2015 - 21:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 60 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1