Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Daha büyük felaketler yaşanmadan önlem alınmalı

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Gerze’de yaşanan sel felaketinden ders alınarak, daha büyük felaketler yaşanmadan biran önce önlem alınması gerektiğini belirtti.

 

09 Ocak 2020 Perşembe, 09:00

 

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divan Üyesi Barış Karadeniz Gerze’de yaşanan sel felaketi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Karadeniz daha büyük felaketlerle karşılaşmamak adına önlem alınması gerektiğini belirtti.

 

Barış Karadeniz; ” Son günlerde ülkemizi etkisi altına alan ağır hava koşulları Gerze’yi de vurdu. Gerze’de meydana gelen sağanak yağış  Cumhuriyet Mahallesi ve Çarşı Mahallelerimizde  bizleri sel felaketiyle karşı karşıya getirdi. Metre kare başına düşen yaklaşık 17 kilogramlık yağış bir evi maalesef kullanılamaz hale getirdi. Can kaybının olmaması en büyük tesellimiz. Sel felaketinde maddi zarar gören vatandaşlarımızın yarası ivedilikle sarılacaktır. Daha büyük felaketlerle karşı karşıya kalmamak adına bir an önce önlem alınması elzemdir. Vatandaşlarımıza  geçmiş olsun diyor, her daim yanlarında olduğumu bu vesile ile belirtiyorum” dedi.

 

Kaynak:

BİLGİLER
tarafından 09 Ocak 2020 - 09:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 14 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1