Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Derneğimizin 3. Olağan Genel Kurulu Yapıldı.
Derneğimiz ALDER’ in 3. Olağan Genel Kurulu 12 Mayıs Pazar günü yapıldı. Başkanlığa Mehmet Sami ÇORAK seçildi.

 

14 Mayıs 2013 Salı 10.00

 

Derneğimiz ALDER’ in 3. Olağan Genel Kurulu 12 Mayıs Pazar günü Sultangazi deki Kaşe Tekstil Salonunda yapıldı. Başkanlığa tek aday gösterilen Mehmet Sami ÇORAK seçildi.

 

Genel Kurulu yönetmek üzere Divan Kuruluna Nazım ÖZTÜRK Başkan, Kemalettin EYLEN Yazman, Sefahattin ÖZTÜRK de Üye olarak seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Başkan Muzaffer TUTKAN’ nın açılış konuşmasıyla Genel Kurula başladı. Faliyet Raporu, Gelir-Gider Tablolarının okunması ve ibra edilmesinin ardından yeni dönem bütçesi oyalamaya sunuldu. Tüzük değişikliğinin de yapıldığı Genel Kurulda. Yönetim Kurulu Üye sayısı dokuzdan beşe düşürüldü. Protokol konuşmalarının ardından tek liste üzrinden yapılan seçim sonucunda Başkanlığa Mehmet Sami ÇORAK seçildi. Yöetim Kurulu Üyeliklerine Ali AYDOĞDU, Zafer ÖZTÜRK, Bayram ÇORAK ve Necati YAZICI seçildi. Yönetim Kurulu yedek üyeliklere sırasıyla Nurettin EYLEN, Kemalettin EYLEN, Alaaddin ÇORAK seçildi. Denetim Kururlu Asıl Üyeliklere Nihat TUTKAN, Ali DELİ, Rafet ÇAVDAR seçilirken. Denetim Kurulu Yedek Üyeliklere Kemal GÖL, Ramazan GÜNEY, Raşit TÜRKER seçilmiştir.

 

Seçilen yeni başkan Mehmet Sami ÇORAK teşekkür konuşması yaparak; Kurucu ve önceki dönemler başkanlık yapan Muzaffer TUTKAN ve kendisini bu göreve layık gören üyelere teşekkür ederek; yeni dönemin tüm üyelere ve Alasökülülere hayırlı olmasını diledi.

 

Fotoğraf1823

 

Editör: Zafer ÖZTÜRK

BİLGİLER
tarafından 15 Mayıs 2013 - 20:56 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 381 views kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1