Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Geleneksel ALDER Dayanışma Pikniği Coşkulu Geçti
Geleneksel ALDER Dayanışma Pikniği ‘nin 9. su 07 Temmuz 2016 Perşembe günü Alasökü İlkokulu bahçesinde gerçekleştirildi.

 

12 Temmuz 2016 Salı, 00:00

 

Geleneksel ALDER Dayanışma Pikniği ‘nin 9. su 07 Temmuz 2016 Perşembe günü Alasökü İlkokulu bahçesinde gerçekleştirildi.

 

Yüksek katılımın olduğu Dayanışma Pikniğinin sunuculuğunu Sefa Öztürk üstlendi. Piknik Başkan Mehmet Sami Çorak ‘ın açalış konuşması ile başladı. Başkan konuşmasına etkinliğe katılan bütün misafirleri selamladıktan sonra bayramlarını kutladı. Başkan Mehmet Sami Çorak konuşmasının devamında Derneğimiz ALDER ‘in artık kurumsal bir kimliğe kavuştuğunu ve artık çok daha güçlü bir yapıya ulaştığını belirtti. Başkan son olarak etkinliğe katılan bütün katılımcıları ve etkinliğin Sponsorları Haydar ve Dursun Çorak ‘ın Torunlarına ve maddi ve manevi desteklerini sunan CHP Sinop İl Başkanı Sayın Barış Ayhan ve Üyemiz Seyit Gündoğdu ‘ya teşekkür ederek konuşmasına son verdi.

 

 

Dayanışma Pikniğine; TAYDER Başkanı sayın Tahir Topal ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Karapınar Dernek Başkanı sayın Bahri Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Karapınar Derneği Eski Başkanı sayın Bahattin İpek, CHP Sinop İl Başkanı sayın Barış Ayhan ‘nın babası ve üyemiz sayın Ahmet Ayhan ile çok sayıda davetli katılarak tebriklerini ilettiler. Ayrıca üyemiz Sayın Rahmi Öztürk İzmit ‘te tedavi gördüğü için pikniğe katılamadığından mesaj gönderdi.

 

Geleneksel 9. ALDER Dayanışma Pikniğinde bu yıl diğerlerinden farklı olarak hediye çekilişi yapıldı. Çekilişte hediye kazanan arkadaşlara hediyeleri takdim edildi. Etkinlik müzik eşliğinde çekilen halaylar ve oyunlarla sona erdi.

 

[oqeygallery id=20]

BİLGİLER
tarafından 12 Temmuz 2016 - 00:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 636 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1