Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
“Gönüllerin Adamı – Fahri Demirsöz’e” Konuk Olduk

05 Nisan 2018 Perşembe akşamı ALDER olarak canlı yayında “Saz Söz ve Öz Fahri Demirsöz – Gönüllerin Adamı” programına konuk olduk.

 

09 Nisan 2018 Pazartesi, 02:00

 

Programın tamamını izlemek için videoyu tıklayınız…

 

05 Nisan 2018 Perşembe akşamı ALDER olarak canlı yayında “Saz Söz ve Öz Fahri Demirsöz – Gönüllerin Adamı” programına konuk olduk.

 

Ulusal düzeyde yayın yapan TEMPO TV de canlı olarak yayınlanan “Saz Söz ve Öz Fahri Demirsöz – Gönüllerin Adamı” programının bu haftaki konuğu derneğimiz ALDER oldu.

 

Programa Dernek Başkanımız Mehmet Sami Çorak, Başkan Yarımcımız Bayram Çorak, Genel Sekreterimiz Zafer Öztürk ve Dernek Sinop Temsilcimiz Seyit Gündoğdu konuşmacı olarak; Şairler Pelin Bilir ve Kudbettin Boz seslendirdikleri güzel dizelerle katıldılar. Dernek üyeleri ve dostlarımız da stüdyo konuğu olduğu programda Sanatçı Fahri Demirsöz kendi çalışmaları, derneğimiz ve köyümüz hakkında bilgiler paylaştı.

 

Sanatçı Fahri Demirsöz’ün seslendirdiği güzel ezgiler; şairlerimiz Pelin Bilir ve Kudbettin Boz’un seslendirdiği güzel şiirlerle ve ALDER yöneticilerinin güzel sohbeti ile neşe içinde geçen program stüdyo konuklarının oyunlarla eşlik ederek devam etti. Programda Sanatçı Fahri Demirsöz’ünde katıldığı dernek pikniğinden kısa kısa görüntüler de paylaşıldı.

 

Sanatçı Fahri Demirsöz’ün Sinop Cezaevinde çektiği klibin görüntüleri ile sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

BİLGİLER
tarafından 09 Nisan 2018 - 02:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 207 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1