Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Kaçkar Karadeniz TV de; Fahri Demirsöz’e konuk olduk
Kaçkar Karadeniz TV de; Sanatçı Fahri Demirsöz’ün hazırlayıp sunduğu “Saz, Söz ve Öz Fahri Demirsöz; Dernekler Konuşuyor” programına konuk olduk.

 

20 Mart 2017 Pazartesi, 11:30

 

ALDER’liler olarak 19 Mart 2017 Pazar günü saat 14.30 Kaçkar Karadeniz TV de Sinoplu sanatçı Fahri Demirsöz’ün hazırlayıp sunduğu; Saz, Söz ve Öz Fahri Demirsöz; Dernekler Konuşuyor programına konuk olduk.

 

Programa Dernek Başkanımız Mehmet Sami Çorak, Genel Sekreterimiz Zafer Öztürk ve Dernek Sinop Temsilcimiz Seyit Gündoğdu konuşmacı olarak katılırken; dernek üyemizin de içinde yer aldığı Öz Sinop Davul Zurna Ekibi de programa renk kattı. Stüdyoda seyirci olarak ALDER üyeleri ve dostlarımız yer aldı. Seyirci katılımının yoğun olması nedeniyle stüdyo yetersiz kaldı.

 

Program sanatçı Fahri Demirsöz’ün seslendirdiği şarkıyla başladı. Ardından Başkan Mehmet Sami Çorak, Genel Sekreter Zafer Öztürk ve Sinop Temsilcimiz Seyit Gündoğdu’yu davet etti. Köyümüz ve derneğimiz üzerine ara ara sohbetler yapıldı. Sanatçının söylediği güzel şarkılar ve Öz Sinop Davul Zurna Ekibi ritimleriyle; Köçek de danslarıyla programa renk kattılar. Seyirci konuklarımızın da oyunlarıyla katıldığı program samimi ve içten bir havada devam etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİLGİLER
tarafından 20 Mart 2017 - 11:30 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 400 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1