Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Karapınar Derneği Vefa Gecesi Coşkulu Geçti!
Sinop Merkez Karapınar Köyü Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Güzelleştirme Derneğinin İstanbul Esenler ilçesi Esenler Kültür Merkezinde düzenlemiş olduğu “Vefa Gecesi” çok coşkulu geçti.

 

26 Mart 2016 Cumartesi, 18:30

 

Sinop Merkez Karapınar Köyü Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Güzelleştirme Derneğinin İstanbul Esenler ilçesi Esenler Kültür Merkezinde düzenlemiş olduğu “Vefa Gecesi” çok coşkulu geçti.

 

Sinop Merkez Karapınar Köyü Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Güzelleştirme Derneğinin İstanbul Esenler ilçesi Esenler Kültür Merkezinde düzenlemiş olduğu Vefa Gecesi’ne başta CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Ak Parti Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, CHP Sinop Erfelek Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek, CHP Sinop Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı, İstabul Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Rifat Örnek ve İkitelli Sinoplular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Adnan Çakar, SİNDEF Başkanı Engin Kırmızıgül, TAYDER Başkanı Tahir Topal ve yönetim kurulu üyeleri ve Derneğimiz Başkanı Mehmet Sami Çorak ve yönetim kurulu üyeleri ile dernek üyelerimiz yansıra çok sayıda sivil toplum örgütü temsilcisi, siyasetçi, akademisyen ile Karapınar Köyü sakinleri katıldı. Katılamayan pek çok siyasetçi ve sivil toplum örgütü temsilcileri de mesaj göndererek geceyi kutladılar.

 

Açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Bahri Özdemir; düzenledikleri Vefa Gecesinin; Derneklerinin kuruluşunda emeği geçen tüm kurucu üyeler ile derneğin gelişimine katkı sunan tüm kişi ve kurumlara bir teşekkür amacıyla düzenlendiğini aktardıktan sonra dernek olarak Karapınar köy meydanına bir şadırvan yaptıracaklarını söyledi. Gecede daha sonra Şadırvan yapımına katkı için bağış toplandı. Ardından Dernek için emeği geçenlere Plaket verildi.

 

Vefa Gecesi katılımcıların konuşmaları ve Halk Oyunları gösterileri ile halaylarla geç saatlere kadar sürdü.

 

Vefa Gecesi 1

 

20160325_194708 (2)

 

Vefa Gecesi 5

 

20160325_230359 (2)

BİLGİLER
tarafından 26 Mart 2016 - 18:30 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 269 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1