Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Kılıçdaroğlu, Başkan Ayhan’dan Sinop’taki çalışmaları dinledi

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sinop Belediye Barış Ayhan’ın da aralarında bulunduğu 9 ayrı il belediye başkanı ile telekonferans yöntemi ile toplantı düzenleyerek, bölgelerinde yürütülen koronavirüs salgını önleme çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

26 Mart 2020 Perşembe, 11:00

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 9 il belediye başkanı koronavirüs toplantısı yaptı. Telekonferans yöntemi ile gerçekleştirilen toplantıda Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan’ın da aralarında bulunduğu 9 il belediye başkanı CHP lideri Kılıçdaroğlu’na illerinde yürütülen koronavirüs çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Toplantıda Belediye başkanlarına önemli tavsiyelerde bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin belediye başkanlarına 65 yaşını aşan vatandaşları ziyaret etmeleri ve ihtiyaçlarını karşılamaları talimatı verdi.

 

Toplantıya katılan tüm belediye başkanlarını dinleyen Kılıçdaroğlu, ayrıca belediyelerin sorunlarının çözümü için genel merkez yönetimi olarak hükümet kanadıyla yaptıkları görüşmelerle ilgili bilgi verdi.

 

Kaynak:

BİLGİLER
tarafından 26 Mart 2020 - 11:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 11 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1