Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Kılıçdaroğlu Sinop’a Geliyor
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Seçim Çalışmaları kapsamında 11 Mart’ta Sinop’a geliyor.

 

24 Şubat 2014 Pazartesi 19:35

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Seçim Çalışmaları kapsamında 11 Mart’ta Sinop’a geliyor.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 28 Şubat’tan 29 Mart’a kadar 30 günde 49 miting yapacak.

 

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, 28 Şubat Cuma günü Balıkesir ve Çanakkale gezileriyle başlayacağı yerel seçim turunu 29 Mart günü İstanbul mitingiyle tamamlayacak. Bazı günler 3 miting yapacak olan Genel Başkan Kılıçdaroğlu, olağanüstü koşullarla karşılaşılmazsa 2 Mart günü Eskişehir, 3 Mart günü Edirne ve Kırklareli, 4 Mart günü Tekirdağ ve İstanbul, 5 Mart günü Rize ve Artvin, 6 Mart günü Giresun, Trabzon, 7 Mart günü Ordu, Samsun, 8 Mart günü Adana, 9 Mart günü de Mersin’de yapacağı 16. mitingle ilk haftayı tamamlayacak.

 

Kılıçdaroğlu, 10 Mart pazartesi günü Niğde, Kayseri, Salı günü Çorum, Amasya, Sinop, Çarşamba Bolu, Düzce, Karabük, Perşembe Bartın, Zonguldak, Cuma Kocaeli, Sakarya, Cumartesi İstanbul ve 16 Mart Pazar günü yapacağı Ankara mitingiyle ikinci haftayı da 15 mitingle tamamlamış olacak.

 

17 Mart Pazartesi günü mitinglerine Elazığ ve Tunceli ile devam edecek olan Genel Başkan Kılıçdaroğlu, 18 Mart Salı günü Muğla, Çarşamba Aydın, Perşembe Tokat, Sivas, Cuma Gaziantep, Cumartesi İzmir, 23 Mart Pazar günü de Antalya’da yerel seçim kampanyasını sürdürecek, mitinglerde konuşacak.

 

Seçime altı gün kala 24 Mart’ta Isparta ve Burdur’da miting yapacak olan Kılıçdaroğlu, Salı günü Denizli, Uşak, Çarşamba Manisa, Perşembe Hatay ve Adana, Cuma Ankara, 29 Mart Cumartesi günü ise İstanbul’da bir kez daha mitingle şehir turu yapacak ve gece Ankara’ya dönerek 30 günde 49 miting yapmış olacak.

 

Kaynak: vitrinhaber.com

BİLGİLER
tarafından 24 Şubat 2014 - 23:30 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 307 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1