Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Köyümüzde Kurtarma Operasyonu!
Sinop’ta yolu kardan kapanan köyümüz Alasökü Öseli mahallesinden; midesinden rahatsızlanan Emrulah Çavdar, İl Özel İdaresi ve 112 Acil Servis ekiplerinin bir saatlik çalışması sonucu hastaneye ulaştırıldı.

 

10 Ocak 2015 Cumartesi 11:00

 

Sinop’ta yolu kardan kapanan köyümüz Alasökü Öseli mahalesinden; midesinden rahatsızlanan Emrullah Çavdar, İl Özel İdaresi ve 112 Acil Servis ekiplerinin bir saatlik çalışması sonucu hastaneye ulaştırıldı.

 

Merkez Alasökü köyü Öseli Mahallesi’nde yaşayan, daha önce iki mide ameliyatı olan Emrullah Çavdar, evinde rahatsızlandı. Yolun kardan kapalı olması nedeniyle köyde mahsur kalan Çavdar için vatandaşlar, 112 Acil Servis ekiplerinden yardım istedi.

 

Sinop il Özel İdaresi karla mücadele ve 112 Acil Servis ekipleri, bir saatlik çalışmanın ardından köye ulaştı. İlk müdahalesi ambulansta yapılan Çavdar, Sinop Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Çavdar’ın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Eravcı, yaptığı açıklamada, kentte köy yollarının yarısından fazlasının kardan kapandığını, yol açma çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

 

ALDER Yönetim Kurulu olarak hemşehrimiz Emrulah Çavdar’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor. Acil şifalar dileriz.

 

Kaynak: vitrinhaber.com

Ekipler Seferber Oldu 3

Ekipler Seferber Oldu 1

Ekipler Seferber Oldu 2

Ekipler Seferber Oldu

BİLGİLER
tarafından 10 Ocak 2015 - 11:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 397 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1