Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Küçükçekmece Sinoplular Derneği Etkinliği
Küçükçekmece Sinoplular Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin geleneksel etkinliği 23 Aralık 2017 Cumartesi akşamı yapıldı.

 

26 Aralık 2017 Salı, 17:00

 

Küçükçekmece Sinoplular Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından bu 27. si düzenlenen geleneksel etkinlik bu yıl “+1 farkla yaşam içindeyiz. Gerçek dostlar kromozom saymaz. Bu çocuklar hepimizin.” teması ile gerçekleştirildi.

 

23 Aralık 2017 Cumartesi akşamı saat 18.00 de Sefaköy Salon Akdeniz de düzenlendi. Etkinlik dernek başkanı Adnan Çakar’ın açılış konuşması ile başladı. Sayın Adnan Çakar yaptığı konuşmada etkinliğin teması üzerinde durarak “Gerçek dostlar kromozom saymaz” sloganıyla özel insanlarımıza farkındalık yaratmak amacıyla düzenlendiğini vurguladı. Etkinliğe katılanlara teşekkürlerini sundu.

 

Sinoplu Sanatçı Yağmur Yalçın’ın sahne aldığı etkinlikte; Kağıthane Sinoplular Derneği Tiyatro Kulübü Sinop’a özgü gelenek olan HELASA’yı güzel bir oyunla sahne sahneledi. Katılımın yüksek olduğu gözlemlendi. Etkinliğe Sinoplu siyasetçi Rıfat Örnek; ALDER başkanı Mehmet Sami Çorak, başkan yardımcısı Bayram Çorak, yönetim kurulu üyesi Rahime Somun ve dernek üyelerimizin yanı sıra; Karapınar Köyü Dernek başkanı Bahri Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri; Karapınar Köyü Derneği eski başkanı Bahattin İpek; TAYDER başkanı Tahir Topal ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çok sayıda davetli katıldı. Etkinlik destekçilere verilen plaket töreninden sonra sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİLGİLER
tarafından 26 Aralık 2017 - 17:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 233 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1