Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Necibe Teyze’nin ardından Kazım Amcayı da kaybettik.
Bir Çınar daha aramızdan ayrıldı. Uyelerimiz Abdullah, İhsan ve Emin EYLEN’ nin babaları. Aynı zamanda üyemiz Kazım Amcayı kaybettik.

 

27 Haziran 2013 Perşembe 19:15

 

Bir Çınar daha aramızdan ayrıldı. Üyelerimiz Abdullah, İhsan ve Emin EYLEN’ nin babaları. Aynı zamanda üyemiz Kazım Amcayı Kaybettik. 26 Haziran (Dün) akşamüstü rahatsızlanarak Sinop Devlet Hastanesine kaldırılan Kazım Amca 27 Haziran (Bugün) saat 18:00 civarında vefat etmiştir. 17 Haziran 2013 Pazartesi günü eşi Necibe EYLEN’i kaybetmenin üzüntüsünü atamamışken şimdi de Kazım Amcayı kaybettik. Ailesinin, Alasökülülerin ve tüm sevenlerinin başısağolsun.

 

Kazım Amcanın cenazesi 28 Haziran 2013 Cuma (Yarın) öğle namazını takiben Alasökü Köyü mezarlığında toprağa verilecektir.

 

ALDER Yönetim Kurulu olarak; Merhuma Allahtan Rahmet. Başta üyelerimiz Abdullah, İhsan ve Emin EYLEN’e, kederli ailesine ve tüm Alasökülülere başsağlığı dileriz.

 

 

Kazım Eylen 1

BİLGİLER
tarafından 06 Temmuz 2013 - 02:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.119 views kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
1
Yorum yapın
  sefaozturk Yorum 19:45 Haziran 27th, 2013 de Yazılmıştır..

  Sevgili Kazım amcamıza Allah’tan rahmet dilerim. Kederli ailesinin ve sevenlerinin de başı sağolsun… Allah sabırlar versin…

  Editör
  Editör Yorum 00:24 Haziran 28th, 2013 de Yazılmıştır..

  Kazım Amcaya Tanrıdan Rahmet. Tüm sevenlerine başsağlığı dilerim. Zafer Öztürk ALDER G. Sekreteri

  Bahattin İpek
  Bahattin İpek Yorum 11:27 Haziran 28th, 2013 de Yazılmıştır..

  Merhum Kazım Eylen Amcamızın vefatına çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin mekanı cennet, Ruhu şad olsun. Bütün aile bireylerine Abdullah hocama, Emin ve İhsan beylere ayrı,ayrı baş sağlığı diler Allah’tan sabırlar temenni ederim. Bütün Alasökülülerin ve sevenlerinin, hepimizin başı sağ olsun. Saygılarımla,


1