Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Numan Kurtulmuş, Sinop’ta
AK Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Sinop’a geldi.

 

13 Mart 2019 Çarşamba, 20:00

 

Bugün sabah saatlerinde ilk olarak Boyabat ilçesinde çeşitli ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Boyabat Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 15 Temmuz Şehitleri Kültür Merkezi’nin açılışına katıldı.  Daha sonra Sinop’a gelen Kurtulmuş burada ilk olarak Sinop Valiliğini ziyaret etti.

 

Valilik önünde kendisini bekleyen protokolü tek tek selamlayan AK Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, ardından valilik şeref defterini imzaladı. Kurtulmuş, daha sonra basına kapalı gerçekleşen ziyarette Vali Köksal Şakalar’dan kentle ilgili brifing aldı.

 

Valilik ziyareti sonrasında Sakarya Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret eden AK Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, kendilerine iletilen talepleri dinledi, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakının Sinop adayı Ali Çöpcü için destek istedi.

 

AK Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, akşam saatlerinde Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Halk Buluşması programında Sinoplularla bir araya geldi.

 

 

 

 

Kaynak: Vitrinhaber Gazetesi

BİLGİLER
tarafından 13 Mart 2019 - 20:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 29 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1