Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
SİAD yeni binasında hizmet vermeye başladı
Sinoplu İş Adamları Derneği, Sinop’ta yeni binasında hizmet vermeye başladı.

 

14 Ekim 2018 Pazar, 17:00

 

Sinoplu İş Adamları Derneği, Sinop’ta yeni binasında hizmet vermeye başladı.

 

Sinoplu İş Adamları Derneği Sinop Şubesi gerçekleştirilen görkemli açılış töreni ile vatandaşların hizmetine sunuldu.

 

Belediye karşısındaki SİAD binasında düzenlenen törene, Sinop Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır, Sinop AK Parti Milletvekili Dr. Nazım Maviş, SİAD Genel Başkanı Rafet Orhan, Sinop MÜSİAD Başkanı Cengiz Tokmak, Sinop AK Parti İl Başkanı Ali Çöpcü, Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel, SİAD Sinop Şubesi Başkanı Yasin Karagül ve vatandaşlar katıldı.

 

Açılış konuşmasını gerçekleştiren SİAD Başkanı Rafet Orhan; “Sayın Milletvekilim, Vali Yardımcım, MÜSİAD’ımız Başkanı, ve kıymetli Belediye Başkanlarım, benden önce başkanlık yapan ve ilimizin değerli başkanları hanım efendiler, bey efendiler açılışımıza bu tarihi günümüze hoş geldiniz. SİAD hakkında benden önceki konuşmacı ağabeylerim kardeşlerim bahsetti zaten. Bizim sadece bir amacımız var. Önce birlik ve beraberliğimiz için mücadele ediyoruz. Daha sonra da ticaretimizi, sosyal projelere imza atmak için bu birliğin tesisini, mimarını, imarını yapmak için gayret ediyoruz. Tabi ki burada bizlere destek olan İlçe Belediye Başkanlarımız, Sayın Milletvekillerimize de huzurlarınızda teşekkür ediyorum. SİAD, Sinop’ta ki iş adamları ile birlikte, İstanbul’da ki iş adamları ile birlikte, Avrupada’ki, Sinoplu iş adamları ile birlikte kısa zamanda çok güzel, çok büyük projelere imza atacağız. Biz de bu ülke için, bu il için, bu ilçeler için, hizmet etmek için bu ilin vatandaşı olarak, bir evladı olarak elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bizim çok birliğe ihtiyacımız olduğu dönemdeyiz. Önümüzde çok önemli bir seçim var. Bu seçimin de ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

 

SİAD Sinop Şubesi Başkanı Yasin Karagül ise yaptığı konuşmada; “Sinop İş Adamları Derneği olarak yönetim kurulu olarak aldığımız karar doğrultusunda başladığımız Sinop şubesi kuruluş çalışmalarımızı sonuçlandırarak açılışımızı gerçekleştiriyoruz. Şubemizin açılış çalışmalarında desteğini esirgemeyen başta Sinoplu İş Adamları Başkanımız Rafet Orhan ve yönetim kurulu üyelerimize şahsım, Sinop şubemiz ve Sinoplular adına çok teşekkür ediyorum. SİAD Sinop Şubesi olarak kapımız herkese açık burası SİAD’ın şubesi olarak Sinopluların da bir mekanı olacak.”dedi.

 

 

Kaynak: haber57.com.tr

BİLGİLER
tarafından 14 Ekim 2018 - 17:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 39 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1