Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
SİAD’ın yeni yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi
Sinoplu İşadamları Derneği (SİAD) yönetimi Mukadder Yıldırım başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi. 

 

30 Ocak 2020 Perşembe, 20:25

 

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan olağanüstü kongrenin ardından yeni seçilen yönetim kurulu Mukadder Yıldırım başkanlığında toplanarak ilk toplantısını gerçekleştirdi.

 

Toplantıda konuşan SİAD Başkanı Mukadder Yıldırım, geçmişte bu derneğe hizmet edenleri saygıyla minnetle andıklarını kaydederek derneğin bugünlere gelmesinde emeği olanlara minnettar olduklarını belirtti. Bir önceki dönem SİAD Başkanı Rafet Orhan ve yönetimine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Başkan Yıldırım, SİAD’ın bayrağını daha yukarılara taşımak için var güçleriyle çalışacaklarını belirtti.

 

İlk toplantıda önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalarla ilgili de yönetim kurulu görüş ve önerilerini paylaştı.

 

 

GÖREV BÖLÜMÜ YAPILDI

SİAD Genel Merkezinde gerçekleştirilen ve izinli olanların dışında tam kadro katılım sağlanan toplantıda görev bölümü de yapıldı.

 

Yapılan görev bölümüne göre Mukadder Yıldırım’ın yönetim kurulu başkanlığında Turgay Öztürk ve Şenol Ercan SİAD Başkanvekili, Barbaros Baltacı Genel Sekreter, Şaban Öztürk Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Adem Öztürk Yeni Üyelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Erdal Özcan Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Nazım Demiray Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Ekrem Saatçi Sosyal Faaliyetlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Adil Yıldız Basın Yayın veTanıtımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Fatih Candar Can Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Seyfi Altunel Koordinatör Başkan Yardımcısı, Fahri Alkan, Kenan Çelik, Hüseyin Şahin, Abdullah Demir, Mehmet Çor, Orhan Baş, Şenol Özdemir ve Serkan Savaşkan yönetim kurulu üyesi olarak görev yaparken Burak Yiğit Gökmen, Zafer Şen, Sezgin Saatçi, Göksel Örnek, Recep Göksel ve Burak Özer de denetim kurulu üyesi görev yapacak.

 

Dernek merkezindeki toplantı da birlik beraberlik ve dayanışma için yapılması gereken çalışmalar ele alındı.

 

 

Kaynak:
BİLGİLER
tarafından 30 Ocak 2020 - 20:25 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 18 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1