Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sinoplu Gurbetçilere Müjde!

Sinop Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Erol Derici, düzenlemiş olduğu basın toplantısında Sinoplulara müjdeli haberler verdi.

 

07 Mart 2014 Cuma 01:00

 

Sinop Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Erol Derici, düzenlemiş olduğu basın toplantısında Sinoplulara müjdeli haberler verdi.

 

5-9 şubat tarihleri arasında Berlinde bulunan Sinop Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Erol Derici Sinop için çok önemli gelişmeler ve Sinop’un dört gözle beklediği yurtdışı uçak seferleri ile ilgili gelişmelerle döndü.

 

Sinop Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Erol Derici konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada; 5-9 şubat tarihleri arasında meclis üyemiz Rıfat Turgut ile Berlin’deydim. Berlin’de ASİDER’le bir takım görüşmeler yaptık. ASİDER’le yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda Sinop’a yaz aylarında Almanya’dan Charter Uçak seferleriyle ilgili Oger turizmle görüştük. Almanya’nın 3 şehrinden Düsseldorf, Frankfurt veya Stuttgart ve Münih’ten Sinop’umuza Temmuz, Eylül arasında. Hemşehrilerimizin izinlerinin Eylül 15’te biteceğini duyduk bu sene bir kaç sefer yapabilecekler geç kalmış olabiliriz dediler ama bununla ilgili altyapı çalışmalarımızı da yaptık.

 

En önemlisi şuydu havaalanında gümrükle pasaportla ilgili yer istemişlerdi bunu da havaalanı sağlıyor. Polnet bağlantısı gerekiyor havaalanı ve emniyet arasında bunu da emniyet müdürümüze ilettim kendisi Ankara’ya yazdılar. Oradan gelecek olan cevapla bağlantıyı sağlayacağız.

 

Kaynak: haber57.com.tr

 

BİLGİLER
tarafından 07 Mart 2014 - 00:56 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 249 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1