Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sinopspor Basın Toplantısı Düzenledi.
Bölgesel Amatör Lig’de(BAL) mücadele eden Sinopspor’da Kulüp Başkanı Ayhan Özhan,  Alanzinho ve Teteh Bangura ile yollarını ayırdıklarını söyledi.

 

21 Aralık 2017 Perşembe, 16:30

 

Bölgesel Amatör Lig’de(BAL) mücadele eden Sinopspor’da Kulüp Başkanı Ayhan Özhan,  Alanzinho ve Teteh Bangura ile yollarını ayırdıklarını söyledi.

 

Sinopspor Yönetim Kurulu basın toplantısı düzenledi. Bir kafede gerçekleşen basın toplantısına Sinopspor Yönetim Kurulu ve taraftarlar katıldı.  Basın toplantısında açıklamalarda bulunan Sinopspor Başkanı Ayhan Özhan, “Bildiğiniz gibi Sinopspor Bölgesel Amatör Lig’de. Bu BAL’da ilk dönemi sona erdi. Sinopspor tarihinde Türkiye Kupası’nda 3. Lig’e kadar yükseldi. Türkiye Kupası’ndan sonra lige başladık. Deplasmanda olsun kendi evimiz de olsun, ligde 13 karşılaşma oynandı. Olabilecek tüm şanssızlıkları yaşadık. Bu yüzden son dönemler düşüş yaşandı. Demek ki Sinopspor’un üst liglere çıkması lazım” dedi.

 

“Yeni kanlar gelecek”

Başkan Özhan Ocak ayından itibaren Sinopspor’a yeni transferler yapılacağını belirterek, “Teknik ekibimizle birlikte takımdan bazı gidecek olan futbolcularımızı belirledik. Onların yerine taze kan getirmeyi düşünüyoruz. Genç, dinamik ve büyük takımların Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor’un alt yapılarında oynayan futbolcular gelecek. Fakat bu olay transfer şeklinde olmayacak. Kendi potansiyellerini arttırmak ve Sinopspor’a hizmet vermek için gelen bu futbolcuların tespitleri yapıldı” diye konuştu.

 

“Büyük yankı getirmişti”

“Bu dönemde transfer ettiğimiz Alanzinho ve Teteh Bangura hem efendilikleriyle hem delikanlı yapılarıyla taraftarın büyük ilgi odağı oldu” diyen Özhan şunları söyledi: “Gittiğimiz deplasman maçlarında bile maç çıkışı sadece fotoğraf çektirmek için belki 200 kişi bekliyordu. Fakat bu oyuncularımızla yollarımızı ayırmak zorunda kaldık. Bu transferleri yaptığımızda bizim amacımız yüksekti. Aynı zamanda, halkın ve Sinopluların beklentisi de yükselmişti. Fakat yaptığımız toplantıda Alanzinho ve Teteh’in takıma gerek olmadığına karar verdik. Aramızda herhangi bir olumsuzluk kesinlikle yoktur. Uçağa kadar kendimiz bindirdik. Valizlerini taşıdık.”

 

Kaynak: haber57.com.tr

BİLGİLER
tarafından 21 Aralık 2017 - 16:30 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 56 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1