Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sinopspor Şampiyonluk Kupasını Kaldırdı
Amatör lig şampiyonu olan Sinopspor oynadığı son maçın ardından şampiyonluk kupasını havaya kaldırdı. Şampiyonluk kupasını futbolculara Sinop Valisi Yavuz Selim KÖŞGER’e takdim etti.

 

10 Mart 2014 Pazartesi 15:13

 

Sinopspor bu gün kendi evinde oynadığı Özelidarespor maçından 6-0 galip ayrılarak şampiyonluğunu ilan etti. Yapılan son maçla birlikte şampiyonluk kupasını alan Sinopspor oyuncuları taraftarlarıyla birlikte adete şölen yaptı. Sinopsporlu oyuncular şampiyonluk kupasını Sinop Valisi Yavuz Selim KÖŞGER’in elinden aldı.

 

Sinopspor’un 10 yıllık bölgesel lige katılma hasretinin sona erdiğini belirten Sinopspor Kulübü Başkanı Saim ÖZKARA, “Sinopspor’un 10 yıldır bölgesel lige katılma hasreti vardı. Bu hasretin sona ermesi için son maçımızı da bu gün oynadık. Şampiyonluk kupasını büyük bir gururla aldık. Bu başarı 4 yıllık yönetimimizin başarısı. Emeği geçenlere ve tüm katkısı olanlara teşekkür ediyorum” dedi.

 Sinopspor Kupayı Aldı.

 

Şampiyon Sinopspor’un son maçını Vali Yavuz Selim KÖŞGER, AK Parti Sinop Miletvekili Mehmet ERSOY, Sinop il Emniyet Müdürü Şeref AYTEKİN, AK Parti İl Başkanı Cengiz TOKMAK, AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı ve Sinopspor eski kulüp Başkanı Hamza İNCE ile çok sayıda taraftar izledi.

 

Kaynak: vitrinhaber.com

 

BİLGİLER
tarafından 10 Mart 2014 - 15:13 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 369 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1