Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sinopspor Yeni Amasyaspor’a mağlup oldu.
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 2.Devre ilk müsabakasında Sinopspor karşılaştığı Yeni Amasyaspor’a 1-0 mağlup oldu.

 

19 Ocak 2015 Pazartesi 17:00

 

Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 2.Devre ilk müsabakasında Sinopspor karşılaştığı Yeni Amasyaspor’a 1-0 mağlup oldu. Amasyalıların Şehir stadını hınca hınç doldurduğu maç saat 13:30 ‘da başladı. Karşılaşmanın ilk çeyreği sakin geçerken ilk yarının sonlarına doğru Yeni Amasyaspor ard arda gol pozisyonları buldu ancak bunu gole çeviremedi. Karşılaşmanın 2. Yarısına yine Yeni Amasya spor hızlı başladı, Sinopspor ise maç boyunca defansif bir futbol sergiledi. Üst üste gelen gol pozisyonlarını sinopspor kalecisi mükemmel kurtarışlarla bertaraf etmeyi başardı.

 

TARAFTARLAR ÇILDIRDI

Özellikle maçın 2. Yarısında sayısız gol tehlikesinin kurtarışları ile uzaklaştıran Sinopspor’un kalecisi Yeni Amasyaspor taraftarını çıldırttı. Taraftarlar arasında “bu nasıl kaleci, eğer bu kaleci bizde olsa bizden kimse puan alamaz” şeklinde birbirleri ile konuştu.

 

90+6 DA

 

Maçın başından sonuna defansif futbol oynayan Sinopspor 90+6 da maçın sonucunu belirleyen golu yedi. Maçın hakemi karşılaşmaya 5 dakika uzatma ekledi ancak Sinopspor 90+6 da mağlubiyet golü ile tanıştı. Sinopspor Amasya’dan eli boş döndü. Maçın tamamını haberin videosundan izleyebilirsiniz.

 

 

Kaynak: ajanssinop.com

BİLGİLER
tarafından 19 Ocak 2015 - 17:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 147 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1