Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sinopspor’a tam destek verdi
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grupta mücadele eden Sinopspor yeni sponsorluk anlaşması yaptı.

 

28 Ocak 2015 Çarşamba 15:30

 

Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grupta mücadele eden Sinopspor yeni sponsorluk anlaşması yaptı.

 

Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup da son oynadığı Ulukavakspor karşılaşmasından 3 puan alan Sinopspor, bünyesine kazandırdığı yeni futbolcular ile yolunda ilerliyor. Sinopluların bu sezon yoğun ilgi gösterdiği Sinopspor yeni bir sponsorluk anlaşması yaptı. Uzun yıllardır Sinop’a hizmet eden “Metropol” alışveriş merkezi Sinop’un sporuna destek verecek. Sinopspor Ulukavak Maçı sonrası konuşan Sinopspor Kulübü Başkanı Cengiz Tokmak konu ile alakalı şunlar söyledi; Geçtiğimiz hafta ligin 2. Yarısı başladı, bildiğiniz gibi ilk maçımızda 90+6 da talihsiz bir gol yedik ve 1-0 mağlup olduk. Amasya şampiyonluğa oynayan bir takım, bizde ligi iyi bir noktada bitirmek istiyoruz” dedi. Bu sene şampiyonluğun zor olduğunu dile getiren Tokmak; bu seneki eksikliklerimizi tamamlayıp seneye daha verimli bir çalışma yaparak takımımızı daha iyi bir noktaya getiriyoruz. Ligin 2. Yarısında özellikle gençlere yer veriyoruz, çocuklar yeni olmalarına rağmen gidişatları iyi. Önümüzdeki hafta Kastamonu deplasmanı var, inşallah taraftarımızı da Kastamonu deplasmanına götüreceğiz” diye konuştu.

 

2. yarı ana sponsorumuz “metropol”
Sinopspor kulübü Başkanı Cengiz Tokmak konuşmasının sonunda ligin. 2. Yarısında anlaşma sağladıkları sponsoru da açıkladı. Tokmak konu ile ilgili olarak şunları söyledi; Bilindiği gibi Sinopsporun mali durumu çok iyi noktada değil, sağ olsunlar Sinoplu iş adamları destek vermeye devam ediyor. 2. Yarıda ana sponsorumuz “Metropol” alışveriş merkezinin sahibi Osman Hacat. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum, kardeşimizde yanımızda. Sinop’a Sinopspor’a sahip çıktı, destek oldu. Tabi diğer destek olan firmalarımıza, arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Sinopspor’u, Sinop’u hep beraber hak ettiği yere getirmek için bundan sonra da koşuşturmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Sinoplu olmamasına rağmen Sinop’tan “ekmek” yediğini dile getiren “Metropol” alış veriş merkezinin işletmecisi Osman Haçat konu ile ilgili şunları söyledi; Bütün iş yerlerim Sinop’ta olduğu için, kendim aslen Sinoplu değilim fakat Sinop’u çok seviyorum. Yaklaşık 75 Sinoplu ile birlikte çalışıyorum işyerlerimde. Sinoplu gençlere iyi örnek olmak için destek oldum. Konuşmasının sonunda ise, sanırım Sinopspor’a hayırlı oldum, ilk maçı 3-2 kazandık diyerek desteğinin sezon sonuna kadar devam edeceğini, ayrıca önümüzdeki sezonda inşallah destek olmaya devam ederiz dedi.

 

Kaynak: vitrinhaber.com

BİLGİLER
tarafından 28 Ocak 2015 - 15:30 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 103 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1