Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sinopspor’dan Sezon Açılışı
2015-2016 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele edecek olan Sinopspor sezon açılışı yaptı. Teknik ve idari kadronun tanıtımının da yapıldığı toplantıda birde hazırlık maçı oynandı.

 

18 Eylül 2015 Cuma 00:30

 

2015-2016 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele edecek olan Sinopspor sezon açılışı yaptı. Teknik ve idari kadronun tanıtımının da yapıldığı toplantıda birde hazırlık maçı oynandı.

Sinop Dokuzoğlu Stadyumunda saygı duruşu ve istiklal marşı okunması ile gerçekleştirilen sezon açılışı ve teknik ve idari kadro tanıtımına Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Kaya, Ağır Ceza Reisi Remziye Güldür, Sinopspor Kulüp Başkanı Ayhan Özhan, futbolcular ve Sinopspor taraftarları katıldı.

Sezon açılışında konuşan Sinopspor Kulüp Başkanı Ayhan Özhan; Sinopspor destekçilerine teşekkür etti. Özhan; “2015-2016 Bölgesel Amatör Lig’de(BAL) olmazsa olmazımız olan 3. lige çıkmamız için teknik ve idari kadromuz, yönetici ve futbolcularımız ile sezon başından beri bizleri yalnız bırakmayan taraftarlarımıza, kamu kurum ve kuruluşlarına ve Sinop halkına layık olmak için hem saha içinde hem saha dışında elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Sinopsporu layık olduğu yere çıkartacağız” dedi.

 

 

SPOR BİRLİK VE BERABERLİKTİR
Daha sonra söz alan Belediye Başkanı Baki Ergül; 2015-2016 Bölgesel Amatör ligde mücadele eden Sinopspor’a başarılar diledi. Sporun birlik ve beraberlik olduğunu söyleyen Ergül, tüm Sinopluları takımlarını desteklemeye davet etti. Başkan Ergül; “2015-2016 Bölgesel Amatör ligde mücadele eden Sinopspor’a başarılar diliyorum ve destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Sinop kabuğuna çekilmiş mütevazi bir şehir ve çok büyük yatırım yapamıyoruz, bundan sonrada yapamayacağız ama birlik beraberlik içinde yüreğimizi ortaya koyarak mücadele edersek kesinlikle başarılı olacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

 

Sinopspor sezonu açtı. 1

 

Söyleyeceklerimi tehdit olarak algılamayın diye sözlerine başlayan Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Kaya; “İyi oynamayan oyuncular için cezaevinde boş bir koğuşumuz var demesi Sinopsporlu futbolcular tarafından tebessümle karşılandı. 2015-2016 sezonunda BAL’da mücadele edecek olan Sinopspor’a, yönetime, idari ve teknik kadrosuna başarılar dileyen Kaya; “Tüm kamu kurum ve kuruluşlarını, Sinop halkını Sinopspora destek olmaya davet ediyorum” dedi.

 

Sinopspor sezonu açtı. 2

 

Sezon açılışı kurban kesilmesi ardından futbolcular, teknik ve idari kadro, yöneticiler ve protokolün hep birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesi ve sonrasında oynanan hazırlık maçı ile sona erdi.

 

Sinopspor sezonu açtı. 3

Sinopspor sezonu açtı. 4

 

Kaynak: vitrinhaber.com

BİLGİLER
tarafından 18 Eylül 2015 - 00:30 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 179 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1