Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sinopspor’da Şok İstifa!
Sinopspor Teknik direktörü Orhan Anıl görevinden istifa etti.

 

04 Mart 2015 Çarşamba 00:00

 

Sinopspor’un teknik direktörü Orhan Anıl’ın görevinden istifa etmesi spor camiasında bomba etkisi yarattı. Samsunspor’un alt yapısından Sinopspor’a transfer edilen Orhan Anıl 2014 yılının Temmuz ayında göreve gelmişti.  Spor camiasında teknik direktörün neden istifa ettiği henüz bilinmezken kamuoyu şimdi bu sorunun cevabını merakla bekliyor.

 

TARAFTARDAN TEŞEKKÜR

Sinopspor’un taraftarı olan ve büyük bir kitleye sahip olan Kuzeyliler taraftar gurubu sosyal paylaşım sitesinden teknik direktör için bir mesaj yayınladı. Yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi;

 

2014-2015 Sezonuna büyük umutlarla yola çıktığımız Orhan ANIL Hocamızın istifa ettiği haberini almış bulunmaktayız. Zamanı gelince eleştirdik, zamanı gelince hocamızı övdük, kısacası her taraftarın yaptığı gibi davrandık. Bizim tribünde bir totemimiz vardı ”Orhan Hoca” bestesini söyleyince gol buluyorduk, o yüzden takım iyi oynasa da kötü oynasa da her maç o besteyi söyledik kusurumuza bakma hocam. Elindeki imkanlarla elinden geleni sen yaptın şimdi bize düşen sana teşekkür etmektir. Yolun açık olsun Orhan ANIL!

 

Orhan ANIL’ın Sinopspor Karnesi:

Orhan Anıl' ın Sinopspor Karnesi

 

 

Orhan Anıl

 

Kaynak: ajanssinop.com

BİLGİLER
tarafından 04 Mart 2015 - 00:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 118 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1