Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sinop’ta Dünya Turnuvası Gerçekleştirilecek
Sinop’ta Dünya Bayanlar 3 Band Bilardo Turnuvası 24-26 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacak.

 

06 Eylül 2014 Cumartesi 00:27

 

Sinop’ta Dünya Bayanlar 3 Band Bilardo Turnuvası 24-26 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacak.

 

Şampiyonada Ülkemizi Gülşen Degener ve Müjde Karakaşlı temsil edecek.

 

Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Sinoplu Ersan Ercan dün bir basın toplantısı düzenleyerek, Dünya Bayanlar Bilardo Turnuvası hakkında bilgi verdi.Geçtiğimiz aylarda 21 yıllık Türkiye Bilardo Federasyonu’nun 4. Başkanı seçilen Ersan Ercan, bu başkanlığı Sinop’a getirmekten son derece mutlu olduğunu belirterek, Sinop’tan bir federasyon başkanını çıkarmanın gururunu yaşamakla birlikte Sinop’a da doğal olarak bir şampiyona alarak Sinop’un adınıda duyurmak istedik.

 

Bunun içinde Bayanlar Dünya Şampiyonası’nı Sinop’a almak için girişimlerde bulunduk ve bundada başarılı olduk. Bu tarihler arasında ülkelerinin birinci oyuncuları, kaliteli oyuncuların yer aldığı Dünyanın en iyi 16 bayan bilardocusunun yer aldığı bir dünya Şampiyonası Sinop’ta yapılacak dedi. Sinop’ta yapılacak olan şampiyonaya, muhtemelen, Türkiye, Danimarka, Fransa, Hollanda, Belçika, Almanya, Avusturya, Japonya, Kore ve Amerikadan 16 sporcu katılacağını belirten Ersan Ercan, şampiyonada ülkemizi ise, Gülşen Degener ve Müjde Karakaşlı temsil edecek dedi.

 

Sinop Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan Şampiyona için her türlü organizasyonun başlatıldığını belirten Ercan, bu şampiyona Sinop’ta yapılacak ilk Dünya Şampiyonası olacak onun için bu şampiyonayı önemsiyoruz. Şampiyonanın finalinin NTV Spor’da yayınlanması için de girişimlerimiz oldu.

 

Şampiyonada taraftar desteğine de ihtiyacımız var, Sinopluların bu şampiyonaya ilgi göstermesini istiyor, bizi yalnız bırakmayacaklarını düşünüyoruz dedi. Paşa Tabyaları’nda düzenlenen basın toplantısına, Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Ersan Ercan, Yönetim Kurulu Üyeleri Nurettin Karakurt, Burhanettin Atıcı ve Federasyon Eğitim Kurulu Başkanı Metin Çalmaz’ın yanı sıra Sinop Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hakan Şimşek, Sinop Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü İsmet Damaroğlu ve basın mensupları katıldı.

 

Haber: Nazire ŞEN

Kaynak: haber57.com.tr

 

Bayanlar Dünya Bilardo Şapiyonası

 

 

Bayanlar Dünya Bilardo Şapiyonası 1

BİLGİLER
tarafından 06 Eylül 2014 - 00:27 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 166 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1