Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sinop’ta ilk doğalgaz aboneliği yapıldı
Sinop kent merkezinde doğalgaz alt yapı çalışmaları sürerken, ilgili firma ilk aboneyi geçtiğimiz gün yaptı.

 

18 Kasım 2016 Cuma, 18:00

 

Sinop’ta doğalgaz için çalışmalar aralıksız sürüyor. Sinop Doğalgazının alt yapı ve dağıtımını üstlenen Akmercan Sinop Doğalgaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından abonelik işlemleri başlatıldı. Kemal Demirkök adlı vatandaş firmanın Gelincik mahallesindeki ofisinde doğalgazın ilk abonesi olarak imzasını attı.

 

Gelincik Mahallesi Açelya Sokakta ikamet ettiğini belirten Kemal Demirkök, doğalgazın ilk abonesi olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Demirkök, “Sinop’un ilk doğalgaz aboneliği bize nasip oldu. Öncelikle kentlimize hayırlı olsun, bizim için zaruri ihtiyaçtı. İnşallah en kısa sürede tüm Sinop doğalgaza kavuşur” Dedi.

 

Akmercan Sinop Doğalgaz Dağıtım San. ve Tic. A.Ş. Bölge Müdürü Necmettin Erikci ise açıklamasında, alt yapı çalışmalarının olumsuz hava koşulları nedeniyle yavaşladığını belirterek; “Son birkaç gündür havaların yağışlı olması çalışmalarımızı ciddi anlamda etkiliyor. Bu yönüyle programımızda da aksamalar oluyor. Önümüzdeki hafta bazı sokaklara gaz vermeyi planlıyoruz ama hava şartları neyi gösterir bilemiyoruz. Sinoplunun doğalgaza bir an önce kavuşması için tam gaz çalışıyoruz” dedi.

 

dogalgaz

 

Kaynak: Vitrinhaber Gazetesi

BİLGİLER
tarafından 18 Kasım 2016 - 18:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 118 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1