Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sinop’ta kar tatili!
Sinop merkez ve bazı ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitim ve öğretime ara verildi. Karara göre kamuda çalışan ve engelli vatandaşlarda bu gün izinli sayılacak.

 

31 Aralık 2015 Perşembe, 13:00

 

Sinop merkez ve ve bazı ilçelerde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitim ve öğretime ara verildi. Karara göre kamuda çalışan ve engelli vatandaşlarda bu gün izinli sayılacak.

 

Sinop İl Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile il genelinde devam eden kar yağışı nedeniyle Sinop Merkez ile birlikte Ayancık, Erfelek, Dikmen, Gerze, Türkeli ilçe merkezlerimizdeki tüm okullar tatil edildi.

 

Sinop Valiliği tarafından açıklamada şu ifadelere er verildi; “31.12.2015 tarihli Il Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile İlimiz sahil şeridinde devam eden kar yağışı nedeni ile Sinop Merkez ile birlikte Ayancık, Erfelek, Dikmen, Gerze, Türkeli ilçe merkezlerimizde ki tüm okullar 31.12.2015-Perşembe günü tatil eğilmiştir.

 

Sinop Merkez ilçe ile birlikte Ayancık, Erfelek, Dikmen, Gerze, Türkeli ilçe merkezlerimizde ki kamuda görev yapan hamile ve engelli personelimizin 31.12.2015-Perşembe günü bir (1) gün süreyle idari izinli sayılacaktır.

 

Kamuoyuna duyurulur.”

 

Kaynak: vitrinhaber.com

BİLGİLER
tarafından 31 Aralık 2015 - 13:03 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 85 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1