Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sinop’tan bir sefer daha yapılacak
Türk Hava Yolları Sinop’ta Nisan ayından itibaren bir sefer daha düzenliyor.

 

15 Mart 2018 Perşembe, 16:00

 

Ülkemizi yurtdışında da temsil eden hava yolu şirketi olma niteliği taşıyan Türk Hava Yolları Sinop’ta Nisan ayından itibaren bir sefer daha düzenliyor.

 

Son yıllarda yerli ve yabancı turistin ilgisini çekmeyi başaran Sinop her geçen gün daha fazla turist ağırlıyor. Artan nüfusa hitap edecek büyüyen havalimanı ile Sinop’a daha çok uçak seferi düzenlenecek. Nisan ayından itibaren Türk Hava Yolları seferlerine Sinop’ta bir yenisini ekleyecek. Düzenlenen uçuş saatleri ile Sinop’a uçakla daha fazla yolcu gelecek.

 

Türk Hava yolları Yetkili Acentası olan Fiyord Tour sahibi Volkan Güney Sinop’ta her geçen gün turist potansiyelinin arttığını belirtti. Güney yaptığı açıklamada;

‘’Yakın illerden daha çok yerli turist gelmektedir. Ankara’dan, Samsun’dan, Trabzon’dan, Çorum’dan, İstanbul’dan misafirlerimiz geliyor. Turizmde her geçen gün Sinop’un potansiyeli artmakta ama otellerimiz yeterli değil ilimizin eksikleri var. Belediye olsun, kamu kuruluşları olsun yavaş yavaş tamamlamaya başladılar. Her geçen gün turizm potansiyeli artıyor. Önümüzdeki yıl Nükleer Santral Projesi var bizleri olumlu mu olumsuz mu etkileyecek hep beraber göreceğiz.  Nükleer Santral projesi ilimize turizm açısından dezavantaj olacağını düşünüyorum.

 

Türk Hava Yolları yetkili acentasıyız Sinop’ta, Türk Hava Yolları da önümüzdeki günlerde Nisan ayından itibaren ikinci seferini koyuyor. Şu anda buradan gidiş saatlerimiz 12:35 İstanbul’dan dönüş 10:15 görünüyor, Nisan ayı itibariyle saatler de eski tarifesine geçiyor. İstanbul’dan 8:50’de geliyor, buradan 11:15’de dönüyor, Pegasus Hava Yolları da İstanbul’dan 6:50 Sinop’tan 8:50 olarak saatlerini değiştiriyor. Türk Hava Yolları Nisan ayından itibaren ikinci uçağını koyuyor bunun ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Turizm açısından daha da iyi bir potansiyel olacağını düşünüyorum. Yine önümüzdeki yıllarda da ümit ediyoruz Ankara ve yurtdışı seferleri de Sinop’tan direkt olarak düzenlenecek bunun da çalışmaları devam ediyor’’ dedi.

 

Kaynak: haber57.com.tr

BİLGİLER
tarafından 15 Mart 2018 - 16:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 121 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1