Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Tekrar seçilen Ergül balkon konuşması yaptı
Seçimi yaklaşık 4 bin oyla alan CHP’li Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül seçim sonuçlarının açıklanması ardından parti binasının önünde bekleyen kalabalığa balkon konuşması yaptı.

 

31 Mart 2014 Pazartesi 13:15

 

Sinop Belediye Başkanlığını CHP’li mevcut başkan Baki Ergül rakibi AK Partili Hamza İnce‘yi resmi olmayan sonuçlara göre 4 bin 161 oyla geçerek tekrar başkan oldu. Buna göre seçimlerde CHP 13 bin 248 oy alırken, AK Parti 9 bin 87’de kaldı.

 

Baki Ergül eşiyle birlikte, sandıkların açılması ile parti binası önünde yapılan kutlamalara katıldı.  Çok sayıda havai fişeğin atıldığı kutlamalar sırasında partililer davul zurna eşliğinde uzun süre halay çekip oynadı. ‘En büyük başkan bizim başkan, Sinop Baki kalacak’ sloganlarıyla Ergül’ü selamlayan CHP’lilerin sevinci caddelere taştı.

 

VİDEOLU izleyebilirsiniz…. 

Kutlamalar sırasında CHP Merkez İlçe Başkanı Barış Karadeniz, İl Başkanı Mustafa Acun, Belediye Başkanı Baki Ergül ve CHP Grup Başkan Vekili ve Milletvekili Engin Altay, parti binasının balkonundan CHP’ye destek veren vatandaşlara seslendi.

“Hep biz konuştuk, şimdi siz”
Belediye Başkanı Baki Ergül’de konuşmasında, kendisini destekleyen tüm Sinoplulara teşekkür etti. Baki Ergül; “5 yıl öncede bu balkonda böyle bir kutlama yapmıştık. Ben sizlere inandım. 5 yıl boyunca elimizden geldiğince Sinop’a hizmet etmeye çalıştık. 5 sene biz konuştuk, bu gün de siz konuştunuz. İşte Sinop bu. Hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sizler beni böyle destekledikten sonra yapamayacağımız hiç bir şey olmaz. Sizlerle birlikte her şeyi yaparız biz. Oy verene vermeyene yürek dolusu teşekkürlerimi sunuyorum. Sinop için seçim bir gündür. Sinoplular hiç merak etmesin, bizin özümüz neyse sözümüz odur. Yarından itibaren seçim değil hizmet başlar”  diye konuştu.

 

Yapılan konuşmalar ardından CHP’liler konvoy düzenleyerek geç saatlere kadar Sinop caddelerini gezdi.

 

Kaynak: vitrinhaber.com

BİLGİLER
tarafından 31 Mart 2014 - 13:15 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 177 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1