Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Vali Köşger “Sinop’u Bundan Sonra Kimse Tutamaz”
Sinop Valisi Yavuz Selim Köşger “Sinop şu anda tam değişimim başladığı bir noktada, Bu geçiş sürecini iyi yönetirsek ikinci bir üniversite açma şansımız var ve Sinop’u bundan sonra kimse tutamaz “ dedi.

 

30 Mayıs 2013 Perşembe 14:00

 

Sinop Valisi Yavuz Selim Köşger “Sinop şu anda tam değişimim başladığı bir noktada, Bu geçiş sürecini iyi yönetirsek ikinci bir üniversite açma şansımız var ve Sinop’u bundan sonra kimse tutamaz “ dedi.

 

Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel ve yönetim kurulu üyeleri Vali Yavuz Selim Köşker’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Köşger yaptığı açıklamada:      ”Nezaketinizden dolayı teşekkür ediyorum. Sinop’ta bu dönemde vali olarak atanmış olmaktan dolayı kendimi şanslı hissediyorum. Çünkü tam değişimin başladığı noktada Sinop’tayız. Bu değişimi iyi yönetebilirsek Sinop’u bundan sonra kimse tutamaz. Yani şu anda hem sanayi bağlamında hem de hizmet sektörü bağlamında çok güzel işler yapılabilecek noktadayız. Bu geçiş sürecini çok iyi yönetmemiz lazım. Bu noktada kendimi şanslı hissediyorum. Bu süreci iyi yönetirsek İkinci bir üniversite açma şansımız var. Ben Sinopluların bunu hak ettiğini düşünüyorum. Böyle bir ihtimal var inşallah Sinop bu şansı kaçırmaz.” Dedi

 

Sinop’ta çok ciddi bir turizm potansiyelinin olduğuna değinen Vali Köşger :” Sinop şu anda tam havalanmak üzere, alt yapısı tamamlanıyor yollar açılıyor duble yollar yapılıyor. Bir taraftan da çok büyük bir yatırım olan nükleer santral gündemde. Sinop şu anda henüz keşfedilmemiş bir yitik cennet. Sinop turizm açısından çok önemli bir destinasyon olabilir. Yerel ve ulusal medyanın bunu çok iyi kullanabilmesi lazım. Turizm açısından Sinop’u iyi tanıtabilmemiz için il olarak birlik beraberlik içerisinde hareket etmemiz lazım. “ dedi.

 

Ziyarette Cemiyet Başkanı Cengiz Demirel ile yönetim kurulu üyeleri Osman Aksu, Serhat Özşahin, Tolga Özkoç, , Özkan Akar hazır bulundu.

 

Haber: Songül Korkmaz

Kaynak: haber57.com.tr

BİLGİLER
tarafından 30 Mayıs 2013 - 13:59 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 234 views kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1