Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Vali’nin Veda Mesajı Duygulandırdı
Sinop’ta yaklaşık 2.5 yıl görev yaptıktan sonra Mardin’e atanan Sinop Valisi Dr. Ahmet Cengiz veda mesajı yayımladı.

 

23 Mayıs 2013 Perşembe 19.15

 

Cengiz mesajında, “Sinop Valiliği görevimden, Son Valiler Kararnamesiyle Mardin Valiliği’ne atanmam sebebiyle ayrılıyorum. 2,5 yıla yakın bir süre görev yaptığım Karadeniz’in İncisi, huzur şehri Sinop, eşsiz doğası, tabiat güzellikleri, tarihi ve kültürel yapısı, sanata, kültüre, spora değer veren, çağdaş, modern, çalışkan, hoşgörülü, sevecen, sıcakkanlı, insanlarıyla benim yaşamında unutulmayacak bir yer almıştır.

 

Makamların en yücesinin insanlık makamı; yine en yüksek mevkiin insanlarının gönlünü kazanmak olduğunu prensibiyle ekip ruhu ile hizmet verme çabasında oldum. Sinop’ta’ kaldığım sürede mesai arkadaşlarımla birlikte, mesai kavramı gözetmeksizin, çalışarak, birçok ilki gerçekleştirdik.

 

Görev yaptığım süre içinde hak ve adalet ölçüleri içinde olmaya azami derecede özen gösterdim. Görev yaptığım 28 aylık zaman süresince hep desteğini gördüğüm milletvekillerimize, siyasi partilerimizin temsilcilerine, meslek ve sivil toplum kuruluşlarımızın yöneticilerine, iş adamlarımıza, kamu görevlilerimize, basın mensuplarımıza ve saygıdeğer Sinop halkına şahsıma gösterdikleri teveccüh ve destek için teşekkür ederim. Sinop’un benim gönlümde ayrı bir yeri olacaktır, Sinop ve Sinop halkını hiçbir zaman unutmayacağım. Bu duygularla, tüm Sinoplu hemşehrilerime veda ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak: vitrinhaber.com

BİLGİLER
tarafından 23 Mayıs 2013 - 19:25 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 235 views kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
1
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


1